Глухівчани нажахані реальним станом пляжної території

 Поділитися

Поділитися в

26 квітня на сторінці Глухівської міської ради у Фейсбук з’явилось повідомлення:

«Сьогодні 26 квітня о 10 годині відбувся конкурс на визначення суб’єкта господарювання по утриманню та розвитку об’єктів благоустрою міста (пляжі оз. Павлівське, Скоропадське, ІІ черга Літній парк). Було подано лише одну пропозицію на утримання та розвиток пляжу на озері Павлівське від ТОВ “Аффогато-груп”. Конкурсною комісією вирішено укласти договір на утримання та розвиток вказаного пляжу на наступні п’ять років».

30 травня Глухівська міська влада на сторінці в Фейсбук красномовно звітувала про фронт роботи, виконаний працівниками Шосткинської міської рятувально-водолазної служби, та наголосила, ніби то купальний сезон можна вважати відкритим. Та бачення представників влади визивають щонайменше дисонанс, бо реальний стан пляжної території не відповідає жодним стандартним вимогам.

На календарі 6 червня. Кореспонденти Глухів.INFO здійснили рейд на пляж Павлівського озера, аби впевнитись, що влада попіклувалась по безпеку відпочивальників, а підприємець привів до ладу надану в аренду териториторію. Та сподівання розбились вщент. 

Вже пообіді на пляжі Павлівського озера зібралось багатенько людей, в більшості це діти, які як качаточка хлюпочуться в воді. І тут же купаються гуси, залишаючи на березі свої екскременти.

Буйків на воді нема, тож хто куди хоче, туди й запливає – повна свобода дій. А безпека? Ні, не чули…

Рятувальний будиночок, зі слів довіреної особи підприємця-орендаря, перейшов у приватну власність підприємця, тут ведуться активні будівельні роботи.

Сам же орендар знаходиться за межами України.

«Планує по приїзду поставити парасольки, навести порядок», – відповідає жіночка кореспондентам Глухів.INFO

Виходить, що вразі небезпеки нема кому рятувати відпочивальників. Одна з відпочивальниць згадує: «На власні очі два роки тому бачила як тут втопилась дитина»

На пляжі самотньо стоїть палатка, в якій тогоріч продавали холодні напої. В палатки понівечений дах, поруч скрізь розкидане бите скло.

Ближче до води знаходиться переодягальня. Її відпочивальники використовують не за призначенням, тут страшенно смердить сечею, валяється сподня чоловіча білизна. Повсюди розкидане сміття. Відносно невисока трава там, де загоряють відпочивальники, а далі самісінькі бур’яни в пів росту людини.

Підприємець господарювати не спішить, а міська влада займається профанацією.

Корреспонденти Глухів.INFO звернулись до секретаря Глухівської міської ради з питанням:

«На пляжі бардак, рятувальників немає, підприємці не в Україні – це так приозерні території готові до пляжного сезону?»

На що Олена Демішева відповіла: «Дно обслідувано, урни є, пісок завезено, вода є, а підприємець за кордоном, то це його право».

Наступний рейд буде проводитись на пляжі Скоропадського озера.