Глухівчанці, на яку напали з викруткою, терміново потрібна допомога – жінку у тяжкому стані транспортують до Сум

 Поділитися

Поділитися в

Подробиці вчорашнього жорстокого нападу на 34-річну жінку розповіла її донька Аліна.

За її словами, мама кілька років відпускала товари в продуктовому магазинчику, розташованому в тихому, небагатолюдному місці. Того злощасного дня вона як завжди вирушила на роботу. Незабаром до торгової точки під’їхав 23-річний водій хлібовозу. Саме на той момент у приміщенні не було покупців, а поблизу перехожих.

Деталі інциденту, що зав’язалися між сторонами конфлікту ще не оприлюднені правоохоронцями. Але відомо, намагаючись привернути увагу жінки хлопець отримав відмову.

Коли ж у нього не вийшло привернути до себе об’єкт бажання, він вдався до фізичного насильства.

Почав бити, а потім у хід пішов ніж – ним завдав три поранення в область шиї. Але й цього душогубу здалося недостатньо, настільки було защемлено його самолюбство. Фіналом знущань стало застосування викрутки – її він встромив у голову жінці, яка не відповіла взаємністю. А потім вийшов з магазину, цинічно кинувши наостанок люду “їй зле, викликайте швидку”. Наразі, зловмисника затримано, тривають слідчі дії.

Директор Глухівської міськлікарні Валентина Барахович на запитання журналіста Глухів.INFO про стан потерпілої відповіла, що жінка у реанімації у тяжкому стані. Сьогодні її транспортують до Сумської обласної лікарні у відділенні нейрохірургії.

18-річна Аліна у повному розпачі, дівчина закликає небайдужих відгукнутися на заклик врятувати маму:

МоноБанк 4441114463693315 Багнюк Аліна Сергіївна

ПриватБанк 4149499396687335 Багнюк Аліна Сергіївна

comments powered by HyperComments
Нагору