Глухівчанка втратила майже 14 тис. гривень після дзвінка “служби безпеки банку”

 Поділитися

Поділитися в

Серед багатьох шахрайських схем, різновиди яких збільшуються по мірі розвитку комп’ютерних та інформаційних технологій, найбільшим «успіхом» серед злочинців різного толку користуються ставші вже класичними телефонні афери – «відкуп» родича від кримінальної відповідальності та «дзвінок з банку». І незважаючи на постійні протягом кількох останніх років перестороги працівників поліції, жертв цих двох схем не стає менше.

Учора жертвою другої шахрайської схеми стала 41-річна жителька Глухівщини. Їй на мобільний зателефонувала жінка, яка представилась співробітником банку і повідомила, що кредитна картка глухівчанки заблокована Тож, аби відновити доступ до неї, необхідно поміняти пін-код. В результаті розмови довірлива дама повідомила незнайомці всі коди доступу до своєї кратки. І зрозуміла, що її ошукали, лиш тоді, коли отримала смс-ку про зняття коштів в сумі близько 13800 грн.

Обдурена жінка змушена була шукати допомоги в поліції. За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (шахрайство), в рамках якого встановлюється особа зловмисника та його місцеперебування, – повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

В поліції закликають бути обачними, і памʼятати: зайва довіра – це зайві, і досить великі, фінансові, а іноді й моральні та психологічні, втрати.

 

 

comments powered by HyperComments