Глухівчанка врятувала життя кошенятам, яких викинули на смітник

Життя | 18:01, 9.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

Драматичну історію про порятунок малюків-кошенят розповіла на своїй сторінці в фейсбук заступник міського голови Маріанна Васильєва. Рятівниця звернулася до небайдужих городян з проханням:

“Дорогі мої друзі і просто знайомі!!!Звертаюся до Вас в перший раз за допомогою!Річ у тім,що ввечері 7 березня я виносила сміття до контейнерів по вулиці Путивльській(саме там живе моя мама).Підійшовши ближче, я почула що хтось ніби скавучить серед сміття.Довго не могла зрозуміти де саме,довелось мені зняти верхній одяг і перекладати весь непотріб,який був у контейнері.На самому дні,під завалами, я дістала пакет в якому було…7 нещодавно народжених кошенят… Вижили всі і тепер я прошу усіх знайомих і незнайомих глухівчан-через місяць я зможу їх віддати.Будь ласка,кому потрібні кошенята-звертайтеся!”

comments powered by HyperComments