Глухівчанка святкує 100-річний ювілей!

Вітання! 12:25, 2.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 2 жовтня, глухівчанка Олександра Гаврилівна Зенкина приймає вітання із 100-річним ювілеєм, повідомляється на сторінці Глухівська міська рада у Фейсбук

Квіти і подарунки від Глухівської міської ради і її виконавчого комітету, привітання від міського голови Надії Вайло ювілярці передала керуюча справами Лариса Громак. Вона побажала Олександрі Гаврилівні міцного здоров’я, душевного спокою і тільки радісних новин.

Вітання надіслав і голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький.
Олександра Гаврилівна Зенкина народилась 2 листопада 1921 року в Оренбурзькій області РФ, звідки разом з батьками виїхала у Казахстан. У 1941 році приїхала в Україну, вийшла заміж і жила у селі Привілля на Глухівщині. Чоловік був на фронті. Після війни вони вирішили переїхати у Казахстан, де і прожили з двома синами до 1966 року. Повернувшись до Глухова, працювала бухгалтером комбінату побутового обслуговування та у відділі культури.

У Глухівській громаді зараз проживають дві столітні жінки. Жителька села Полошки Марія Гаврилівна Сухенко святкувала ювілей у квітні цього року.

comments powered by HyperComments
Нагору