Глухівчанка потрапила «на гачок» шахраїв

Кримінал | 10:58, 31.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Слідчі глухівської поліції встановлюють особу шахрая, що одурив місцеву жительку. Як встановили правоохоронці, жінка у намаганні запобігти блокування свого банківського рахунку повідомила аферисту коди доступу до картки, і в результаті втратила майже 5 000 гривень.

До Глухівського відділу поліції з заявою про шахрайство звернулась 35-річна місцева жителька. Громадянка розповіла: їй подзвонили начебто з банку і повідомили про блокування її банківської картки. Незнайомий співрозмовник, який назвався працівником служби безпеки, зауважив, що блокуванню можна запобігти, якщо вона повідомить йому відповідний код, котрий має надійти їй в смс-повідомленні. Жінка так і зробила, а за кілька хвилин отримала ще один смс-лист – цього разу з інформацією про зняття з її рахунку 4724 гривень.

Ошукана глухівчанка, зрозумівши, що потрапила «на гачок» шахраїв, звернулася за допомогою до поліції. Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 КК України та встановлюють особу афериста і його місцезнаходження.

Правоохоронці знову застерігають громадян від надмірної довіри до телефонних співрозмовників, тим більше, якщо мова заходить за гроші. Пам’ятайте: жоден банківський працівник не стане вирішувати подібні питання у телефонному режимі. Для вирішення тих чи інших питань клієнта банку запросять до найближчої філії і лише там, за особистої присутності громадянина, будуть проведені всі необхідні операції.

Відділ комунікації поліції Сумської області

comments powered by HyperComments