Глухівчанка намагалася отримати грошову допомогу від «міжнародної організації», а натомість втратила власні кошти

шахраї 17:52, 7.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

До поліції Глухова з заявою про шахрайство звернулася 45-річна місцева жителька. Жінка розповіла, що знайшла у соціальній мережі оголошення про можливість отримання грошової допомоги у зв’язку з воєнними діями на території України від міжнародної організації.

Перейшовши за посиланням, глухівчанка ввела там номер свого мобільного телефону, дані банківської картки та пін – код від неї. За кілька годин після цього вона з’ясувала, що замість нарахування очікуваної допомоги, з її рахунку було знято 24 233 гривні.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого встановлюється особи аферистів.
Поліцейські звертаються до громадян з проханням користуватися виключно перевіреними Інтернет – ресурсами, і не робити передоплату за замовлений в Інтернеті товар, а сплачувати за нього лише під час його отримання.
Крім того, не надавайте невідомим особам конфіденційну інформацію по вашим банківським карткам, ким би вони не називалися. Всі питання стосовно ваших грошей вирішуйте виключно у фінансовій установі. Будьте обачні!
Відділ комунікації поліції Сумської області
comments powered by HyperComments
Нагору