Глухівчани нарешті отримали очікуване тепло

 Поділитися

Поділитися в

Глухівська міська рада звітує перед мешканцями міста – опалювальний сезон розпочато в повному обсязі!

Працівники «Теплового району» запустили в роботу котельні, які працюють на дровах. Також підключили систему централізованого опалення по всьому місту. Вчасно проведені тепловиками підготовчі роботи не привели до ускладнень в процесі подачі тепла.

З нагоди старту опалювального сезону на сайті міської ради висловили слова подяки и вдячності

«Тож, хочемо подякувати спеціалістам високого рівня, професіоналам у своїй справі – людям, які забезпечили тепло у наших домівках, медичних і учбових закладах міста , садочках та на робочих місцях глухівчан.»

comments powered by HyperComments