Глухівчанам роздаватимуть продуктові набори: кому, де і як їх отримати?

 Поділитися

Поділитися в

Глухівська громада отримала 2,5 тисячі продуктових наборів від Уряду України, які мають зберігатись у кожній родині на випадок різних непередбачуваних ситуацій, повідомляє Глухівська міська рада.

У п’ятницю, 23 вересня, набори можуть отримати пенсіонери віком 70+ (1952 рік народження повністю)
У понеділок, 26 вересня, – сім’ї з дитиною до 3 років (2019 рік народження повністю)
Видача проднаборів буде відбуватись у дворі Глухівської міської ради за адресою, вул.Шевченка, 4 з 9:00 до 15:00 без перерви на обід.
При собі мати оригінали документів:
  • паспорт з відомостями про реєстрацію місця проживання
  •  ідентифікаційний код
  •  про народження дитини та ідентифікаційний код (за наявності).
Видача проднаборів для вказаних категорій планується на наступному тижні 26, 27, 28 вересня.
 Звертаємо увагу, що частина жителів громади вже отримала даний вид допомоги від держави влітку (наприклад, люди з інвалідністю, чорнобильці, віком 75+ отримували у колишньому районному будинку культури). Тому просимо бути уважними і не витрачати свій час.
Під час видачі здійснюватиметься онлайн-облік.
Якщо особа не має можливості самостійно підійти за набором, за неї це може зробити інша людина, яка повинна мати як оригінали документів людини, за яку отримує, так і власний паспорт.

Нагадаємо, така видача відбуватиметься відповідно до Урядової постанови від 20 березня 2022 року №328 «Деякі питання забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання та санітарно-гігієнічними товарами в умовах воєнного стану» та розпорядження голови Сумської обласної військової адміністрації від 19 квітня 2022 року №125-од. на період дії воєнного стану з метою задоволення нагальних потреб функціонування держави забезпечення населення територіальних громад в регіонах, на території яких тривають активні бойові дії, продовольчими товарами тривалого зберігання.

comments powered by HyperComments
Нагору