Глухівчанам про нововведення в роботі поліцейських

Безпека громадян | 12:06, 9.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині запрацював офіційний безкоштовний додаток для комунікації між громадянами та органами поліції «My Pol», – повідомляє Сумська облдержадміністрація.

Працює додаток як на Android, так і на iOS. Серед важливих переваг сервісу можна зазначити, що користувачі мають можливість здійснювати швидкий виклик поліції за дотиком завдяки функції «SOS», відправляти фото правопорушень, оцінювати роботу поліцейських за номером жетону та отримувати сповіщення щодо оперативної ситуації в місті та області. Якщо ви потрапили в екстремальну ситуацію та вашому життю загрожує небезпека, а часу на дзвінок до поліції та пояснення, де ви знаходитися, немає – достатньо натиснути кнопку «sos» у своєму телефоні.

Завдяки геолокації  система сама визначить ваше місцезнаходження та спрямує дані до поліції. Ваші поточні координати автоматично надходять до служби поліції 102. Цей сигнал сприймається як виклик поліції, і поліцейські діятимуть так само, як ви би особисто подзвонили на лінію. На місце терміново спрямовується наряд поліції.

comments powered by HyperComments