Глухівчан закликають раціонально використовувати питну воду

Увага! 11:13, 7.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

З початком весняно-літнього сезону споживання питної води приватним сектором значно збільшується, адже власники присадибних ділянок використовують її для поливу городів, клумб, теплиць тощо. Тож через велику кількість одночасно працюючих водорозбірних точок, тиск в мережі різко знижується, відбувається розбалансування гідравлічного режиму.

Відтак комунальне підприємство змушене  підвищувати тиск в мережі до критичних величин, що буде призводити до збільшення поривів на водогонах. Разом з тим у водоканалі нагадують, що поливати городи питною артезіанською водою – заборонено.

“Шановні споживачі!
КП « Глухівський водоканал» нагадує споживачам, що згідно пункту 3 розділу IV “Правил користування системами централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення в населених пунктах України” затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 27 червня 2008 року № 190 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 19 квітня 2021 року № 97) :
Використання питної води для поливу дворових і прибудинкових територій та зелених насаджень, а також інших витрат води для утримання будинків, зокрема прибирання місць загального користування, без засобів обліку не допускається.”,  зазначається в зверненні.

comments powered by HyperComments
Нагору