Глухів витратить понад мільйон гривень на прибирання сміття

Благоустрій | 14:15, 3.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Управління житлово-комунального господарства Глухівського міської ради витратить 1 277 584,00 грн на збір, перевезення і утилізацію сміття зі всієї території Глухівської ТГ. Про це свідчать дані системи електронних закупівель ProZorro.

Договір на термін до 31 грудня 2021 року Управління ЖКГ уклало із Виробничим житловим ремонтно-експлуатаційним комунальним підприємством. Від недавнього часу ЖЕК очолює Владислав Павлик – діючий депутат міськради восьмого скликання.

Яке сміття будуть вивозити?

Всі купи сміття, які зараз лежать біля сміттєвих майданчиків – це зона відповідальності підприємства-надавача послуг. Тобто вуличний змет, листя та гілля дерев буде вивозитись до міського полігону ТПВ з подальшою утилізацією комунальним ЖЕКом. Контейнерне сміття, як і раніше буде вивозити ТОВ “Зеленбуд”.

У чому суть угоди з підрядником?

Підрядник буде вивозити великогабаритне сміття із спеціально визначених місць за потребою – після отримання відповідних заявок від ЖКГ. Для надання термінових послуг треба відправити заявку на електронну пошту з поміткою терміново, або ж зателефонувати. Контролювати якість надання послуг зобов’язується ЖЕК.

Які ресурси має ЖЕК?

Варто зазначити, що для надання послуг у ЖЕКу техніки не вистачає. З огляду на це у міськлікарні знову заберуть трактор. Про що йшла розмова на одному з апаратнх засідань. Нагадаємо, курсує транспорт з лікарні в ЖЕК і назад вже не вперше.

Між тим, новопризначений начальник Владислав Павлик з тижня в тиждень готує економічне обґрунтування. Та підрахунки дещо затягнулись.

«Все має бути пораховано. Я згодна, що треба розвивати наше комунальне підприємство, допомагати йому, але давайте рахувати економіку. Ви заробите собі хоч щось, чи знову матитиме в результаті одні збитки?», – наголосила мер міста Надія Вайло, про що йдеться на сайті мерії.

Надія Олексіївна попросила профільного заступника, керівників управління ЖКГ, фінвідділу та ін. допомогти молодому керівнику ЖЕКу розібратись з економікою підприємства.

Чи виправдає новий начальник сподівання мера? Покаже час…

 

comments powered by HyperComments