Глухів у жалобі: в бою загинув колишній “азовець”

Втрата 19:00, 2.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Завтра, 3 вересня, відбудеться прощання з вірним сином української землі, колишнім добровольцем полку «АЗОВ» Сергієм Миколайовичем Антоненком (20.12.1988 – 29.08.2022), повідомляє Глухівська міська рада.

33-річний солдат Сергій Антоненко на псевдо «Прапор» загинув під час виконання бойового завдання внаслідок артилерійських ударів у Запорізькій області 29 серпня.
Це був відчайдушний, мужній воїн. Ще у 2015 році він пішов добровольцем до полку “Азов”, бо не міг сидіти вдома і спостерігати, як російські окупанти намагаються загарбати Україну.
Після закінчення контракту разом з дружиною жили й працювали у Польщі, планували купити будинок. З перших днів повномасштабної війни зайнялись активно волонтерством, вклавши у допомогу армії і всі свої заощадження.
Але Сергій весь час відчував, що такої допомоги від них замало, душею він був з побратимами. За словами рідних, дуже тяжко переживав за полонених азовців.
Півтора місяці тому Сергій Антоненко, купивши для побратимів автомобіль та необхідну екіпіровку, повернувся в Україну.
Для себе він давно все вирішив: в жодній країні світу, в жодному комфортному куточку планеті він не зможе жити спокійно, поки його рідну країну роздирає московська орда.
2 серпня його офіційно зарахували до списків особового складу одного із військових підрозділів.
Віднині – назавжди в строю…
У Глухові у загиблого Героя залишились батьки, він був єдиним сином.
Сергій Антоненко у 2003 році закінчив ЗОШ №4, навчався у ППК ГНПУ. У 2014 році здобув вищу освіту у ГНПУ ім. О. Довженка. Мав багато друзів, знайомих.
Відспівування почнеться о 12:00 у Трьох-Анастасіівському соборі. Поховають ГЕРОЯ на Новогребельському кладовищі.
Вічна пам’ять українському воїну!
Слава захисникам України!

Нема пробачення російським окупантам за горе нашого народу.

comments powered by HyperComments
Нагору