Глухів проживе 2019 рік без бюджету?!

 Поділитися

Поділитися в

Завтра, 31 травня на 15.00 в залі засідань міської ради скликається сесія. На порядок денний буде винесено більше тридцяти питань, одне з яких – досі не прийнятий бюджет міста. Відомо, що поточні роботи в місті фінансуються в межах 1/12 від об`єму річної суми на місяць. 

Та чи є надія, що бюджет буде прийнятий вже завтра? Чи буде розблокована робота сесії? Секретар Глухівської міськради Олена Демішева впевнена, що від неї мало залежить, і не змінюючи принципам звинувачує депутатів від опозиції:

Ні я, ні міський голова роботу сессії не блокує. Є депутати, які можуть приходити на сесію і працювати на благо міста. Зараз, на мою особисту думку, від опозиції іде політичний шантаж. Можна так висловитися… коли депутат фізично приходить на сесію для того, щоб виконати свій громадський обов`язок і не виконує, – це не депутат…на мою думку. Якщо вони грають в політичні ігри, шантажі, то це не робота депутата. Депутат – це та людина, яка спілкується з населенням, представляє інтереси населення. Хіба глухівчани їм сказали – не приходьте на сесії, і не голосуйте?!

В той же час, депутати від опозиції вважають, що треба діяти в межах закону, а не керуватись виключно власними амбіціями, як це систематично робить діюча влада. Тобто, яблуком роздору є питання реєстрації депутатів на місце відкликаних, які вже неодноразово довели свою правомірність в судах. Через це і гальмуються процеси розвитку міста.

Що ж стосується позиції містян стосовно дестабілізації і політичної напруги в місті, то переважна більшість втомилась від анархії та беззаконня, інтриг та любіювання власних інтересів влади. Люди прагнуть миру та розвитку Глухову! Та чи почують один одного непримиренні опоненти в міській раді? Чи зможуть проявити гнучкість, дипломатію, мудрість? Питання риторичне…

P.S: До слова! Місто вже п`ть місяців існує без прийнятого бюджету на 2019 рік

 

 

comments powered by HyperComments