Героїчно загинув, захищаючи наш спокій, глухівчанин Михайло Шалуханов

Втрата 18:42, 18.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сумна звістка знову надійшла до Глухівської громади. Обороняючи Україну, виявивши стійкість та мужність, загинув наш земляк Михайло Ілліч Шалуханов (3.04.1972 – 14.09.2022 рр.)

Трагедія сталася 14 вересня поблизу села Клинове Донецької області. 50-річний сержант 16 ОМПБ 58-ї окремої мотопіхотної бригади загинув під час важкого бою внаслідок смертельного поранення від ворожої кулі.

Про його загибель стало відомо 14 вересня. Після кількох дзвінків поспіль від дружини Тетяни слухавку Михайла Ілліча підняв його побратим, сповістивши про жахливу втрату.

Як розповів син загиблого Героя, батько ніс службу в лавах ЗСУ з 2020 року.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 19 вересня. О 12:00 розпочнеться заупокійне богослужіння за загиблим воїном в храмі Трьох Святих Анастасій, церемонія поховального ритуалу загиблого захисника відбудеться на Вознесенському кладовищі.

Він був мужнім, рішучим, сильним та справедливим, був справжнім прикладом для бійців, не ховався від відповідальності, намагався в усьому бути першим.

В пам’яті рідних, друзів та колег Михайло Ілліч назавжди залишиться щирим, усміхненим, життєрадісним, активним, сповненим безліччю планів на життя, яким, на жаль, не вдалося здійснитися.

Без батька залишились донька Катерина, син Сергій, який в цей неспокійний час охороняє кордони нашої держави. Без чоловіка – дружина Тетяна.

Хто має бажання допомогти сім`ї загиблого воїна, залишаємо рахунок: 4731 2196 4057 5241 ПриватБанк

Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються у наших серцях.

comments powered by HyperComments
Нагору