Функція Apple Pay з карткою Mastercard: як налаштувати та користуватися

Споживач, Фінанси 10:46, 17.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Apple Pay з Мастеркард

Ми все менше взаємодіємо з готівкою, адже завдяки технологіям для людини відкриваються небачені раніше можливості поводження з такою важливою частиною життя як гроші. Сьогодні докладніше розповімо, як користуватися функцією Apple Pay з Мастеркард і в чому перевага оплати айфоном.

Оплата айфоном для тримачів Mastercard: які переваги

Деяких людей, зокрема старше покоління, часто лякають сучасні способи розрахунку за товар чи послугу: безконтактні картки, оплата смартфоном, перекази через інтернет-банкінг тощо. Переконання, що гроші — це акуратно складені в гаманці папірці, міцно оселилося в головах більшості жителів пострадянського простору. Насправді оплата за допомогою телефону значно простіше і швидше, ніж здійснення операцій з готівкою. Виділимо головні переваги:

 • Простота оплати – не доведеться робити складних дій, достатньо піднести iPhone до термінала та підтвердити списання коштів одним натисканням.
 • Не потрібно діставати з гаманця картки або готівку, що помітно економить час.
 • Повна безпека платежу: навіть якщо iPhone потрапить до третіх рук, зловмисник не може здійснити оплату телефоном або зняти готівку з рахунку.
 • Захист від шахраїв – дані банківської картки Mastercard надійно захищені від шахрайських маніпуляцій.
 • Як засіб оплати використовують не тільки смартфон, а й розумний годинник Apple Watch.

Як користуватися оплатою смартфоном iPhone

 1. Відкрийте безплатну програму Wallet, вона вже встановлена на всіх айфонах. Завантажувати додаток не має потреби.
 2. Додайте в програму дані картки Mastercard.
 3. Погодьте умови користування, що запроваджені банком емітентом.
 4. Оберіть спосіб перевірки картки.
 5. Введіть код, що надійшов.
 6. Картка додана до apple pay, сміливо розраховуйтеся своїм айфоном.
 7. Під час розрахунку просто піднесіть телефон до термінала. При сумі платежу понад 500 грн, швидше за все, буде потрібне додаткове підтвердження операції — достатньо натиснути лише одну кнопку.

Які програми допоможуть платити смартфонами інших брендів

Звісно ж, функція оплати телефоном доступна не тільки власникам «яблуневих» гаджетів. Майже всі сучасні смартфони різних брендів мають такий функціонал, просто під іншою назвою. Для власників смартфонів на базі ОС Android є безплатна програма Google Pay.

Багато банків розробили власні програми для оплати за допомогою телефону — подробиці можна дізнатися на офіційному сайті конкретного банку. За допомогою телефону можна здійснювати оплату в касах супермаркетів, платити за квитки, оплачувати товари та послуги, розраховуватися на заправках та й у будь-якому іншому місці, де є термінал для безготівкового розрахунку.

comments powered by HyperComments
Нагору