Фільтри зворотного осмосу від інтернет-магазину Ecosoft

 Поділитися

Поділитися в

Зважаючи на те, що з водопровідного крану тече вода, непридатна для пиття, варто проводити її суцільну очистку. Фільтри зворотного осмосу – підходяща можливість здійснювати очищення водопровідної води безпосередньо за місцем її постачання.

Призначення фільтрів та принцип їх роботи

Фільтри зворотного осмосу являють собою мембрани з напівпропускаючого матеріалу. Водопровідна вода, потрапляючи на них, частково просочується крізь мікроскопічні отвори. При цьому відбувається повна фільтрація води на молекулярному рівні.

Мембрани затримують різноманітні домішки, сміття, хвороботворні бактерії та віруси. Очищена вода, яка проходить абсорбцію, придатна для пиття й приготування їжі.

Означені мембрани є складовою цілої фільтрувальної системи зворотного осмосу. До її складу входять також очищуючі картриджі зі спеціальними прошарками очищуючого матеріалу, кранік та резервуар (бак) для накопичення очищеної води.  Побутові системи очищення встановлюються безпосередньо під раковиною, поряд із баком. Всі елементи з’єднуються між собою кольоровими тюбінгами.

При включенні краніку водопровідна вода подається під напором до системи зворотного осмосу. Просочується крізь очищаючі картриджі та мембрани-фільтри й повністю очищується від сторонніх некорисних домішок. Поступає у резервуар, а потім через кранік назовні.

У якісних промислових системах можлива подача води безпосередньо у кран, без використання накопичувального резервуару. Якщо напір у водопровідній системі слабенький фільтрувальна система додатково оснащується помпою для нагнітання рідини.

Товари магазину Ecosoft

Очищуючі фільтри зворотного осмосу високої якості ви зможете купити у інтернет-магазині Ecosoft. В залежності від ступеня очищення водопровідної води вони мають поділ на стандартні моделі та більш ефективні з багатошаровою фільтрацією.

Додатково и зможете купити товари, що поєднуються з помпою або мінералізатором. В останньому випадку при встановленні всієї системи фільтрації на водопровідний кран кранік подачі очищеної води монтується з двома ручками.

При повертанні одної тече проста питна рідина. При поверненні другої подається приємна мінералізована питна вода.

Всі фільтри в магазині постачаються від перевірених іноземних постачальників. Високу їх ефективність для очищення водопровідної води як на побутовому, так і промисловому рівні підтверджують численні сертифікати якості.

Реклама

comments powered by HyperComments