Есманська громада входить у новий рік з бюджетом понад 61 млн. грн.

Бюджет 11:32, 27.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Днями під головуванням селищного голови Сергія Мінакова відбулась дванадцята сесія Есманьської селищної ради, участь у якій взяли 17 депутатів.

Після детального обговорення в постійних комісіях депутати одноголосно ухвалили основні стратегічні документи – Програму економічного і соціального розвитку та бюджет Есманьської селищної територіальної громади на 2022 рік.
За інформацією начальника фінансового управління селищної ради Валентини Манжос доходи бюджету селищної територіальної громади визначені на 2022 рік у сумі 61 218 400 гривень, у тому числі доходи загального фонду бюджету селищної територіальної громади – 60 756 900 гривень та доходи спеціального фонду бюджету селищної територіальної громади – 461 500 гривень.

Основною метою Програми економічного і соціального розвитку селищної ради є зростання добробуту та підвищення людського розвитку шляхом забезпечення соціальної та економічної єдності, створення умов для забезпечення динамічного, збалансованого розвитку територій, активізації галузей господарського комплексу, збільшення інвестиційної та інноваційної складової, нарощування обсягів промислового та сільськогосподарського виробництва, подальшого розвитку малого та середнього бізнесу. Заходи реалізації Програми направлені на вирішення цих завдань.

comments powered by HyperComments
Нагору