Епідемічна ситуація у Глухові та районі стрімко погіршується, ліжковий фонд заповнено

 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку зі значним поширенням COVID-19 на території Глухівщини директор Глухівської міськлікарні Сергій Носков та начальниця Глухівського відділення Сумського обласного лабораторного центру Марина Матвієнко вкотре звернулись до громади і наголосили на необхідності дотримання протиепідмічних заходів.

З огляду на складну ситуацію зі швидкого і масового розповсюдження хвороби з тим, щоб люди, які є контактними, рідні і близькі захворівших дотримувалися режиму самоізоляції, всіх жителів міста та району просять бути свідомими, не наражати на небезпеку себе і близьких, дотримуватися усіх встановлених протиепідемічних вимог, адже медична система працює із значним перевантаженням.

За повідомленням Сергія Володимировича, станом на 16 листопада у відділенні інтенсивної терапії у важкому стані перебувало 2 пацієнтів, надвечір стало троє: двоє глухівчан, один – з Путивля. Всі вони невзмозі самостійно дихати і потребують підтримки киснем. 10 кисневих консентраторів, які наявні у закладі, зі слів Сергія Носкова, недостаньо для надання допомоги пацієнтам в разі масової захворюваності.

Ліжковий фонд заповнено, зокрема 26 ліжок – для пацієнтів з підтвердженою коронавірусною інфекцію, 8 – з підозрою. Інфекційне відділення заповнено хворими.

Марина Леонідівна повідомила невтішні дані: за останній тиждень захворіло 254 особи. На сьогоднішній день зафіксовано +34 підтверджені випадки захворювання на коронавирус(м. Глухів-31, с. Шалигіне-1, с. Слоут-1, с. Перемога-1). Станом на 17 листопада 08.00 годину активних хворих – 356 осіб.

comments powered by HyperComments