Електронний облік деревини запроваджується в усіх лісових господарствах Глухівського району

 Поділитися

Поділитися в

Про запровадження електронного обліку деревини проінформували керівники лісогосподарських підприємств району тимчасово виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Володимира Картавого під час апаратної наради.

За інформацією директора Державного підприємства «Глухівське лісове господарство» Василя Кацалапа у підпорядкованому підприємстві вже запроваджено і діє електронний облік деревини. Це дало змогу позбутися крадіжок лісової продукції, здійснювати заготівлю деревини на прозорих умовах.

З 1 лютого 2020 року Глухівське дочірнє агролісогосподарське підприємство «Глухівський агролісгосп» теж буде підключено до Єдиної державної Системи електронного обліку деревини в Україні. Як зазначив директор підприємства Руслан Клейншмідт, вже запроваджений автоматизований бухгалтерський облік для електронного обліку деревини, заключний договір на придбання обладнання, виділені необхідні кошти.

Володимир Картавий звернув увагу присутніх, що з  боку обласної та районної влади посилено контроль за впровадженням Системи електронного обліку деревини, адже вона покликана протидіяти незаконним рубкам лісів та тіньовому обігу деревини.

Джерело: glh.sm.gov.ua

comments powered by HyperComments