Двом глухівчанам продали “липові” дрова через інтернет

шахраї 13:54, 16.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Вони намагалися придбати через Всесвітню мережу дрова по вигідній ціні, надіславши продавцю передоплату, проте ні товару, ні своїх грошей глухівчани так і не отримали.

З заявою про шахрайство до поліції звернувся 71-річний місцевий житель. Пенсіонер розповів, що в одній з соціальних мереж він знайшов оголошення про продаж дров по вигідній ціні. Він зв’язався з автором об’яви, нібито бухгалтером одного з деревообробних підприємств, і домовився з ним про покупку товару.
За умовами продавця, глухівчанин повинен перерахувати передоплату на вказаний номер банківської картки, а вже потім йому привезуть замовлений товар.
Чоловік виконав умову, надіславши 4 800 гривень. Проте дрова він так і не отримав, а продавець перестав виходити з ним на зв’язок.
В аналогічний спосіб шахраї одурили ще одного жителя Глухова, який перерахував «за дрова» 6 400 гривень передоплати.
У поліції за даними фактами відкриті кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках яких встановлюються особи зловмисників.

Поліцейські закликають громадян розраховуватись за товар, придбаний через Інтернет, лише після його отримання. Ні в якому разі не перераховуйте завдаток чи навіть всю суму наперед. Не ведіться на обман! Це збереже ваші гроші та не дасть шахраям жодного шансу обдурити вас.

comments powered by HyperComments
Нагору