Дві сотні кілограм карася випустили в Скоропадське озеро Глухова

Екологія, Природа | 09:13, 27.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

Днями Скоропадське озеро поповнилося мальком карася. 200 кг риби запустили з ініціативи волонтерів від партії “УКРОП”, а організаторами зариблення стали директор магазину “Шторм” Дмитро Стеценко та депутат обласної ради Марія Коняєва, – йдеться на сторінці партійної організації в фейсбук.

Ініціатори розраховують на дбайливе ставлення мешканців до біоресурсів. Риба виросте до осені наступного року, тому не варто знищувати малька вже зараз. Зариблення також оздоровить стан водойми, наповнить його життям. В комплексі все це забезпечить гідний рівень дозвілля як рибалкам, так і бажаючим просто відпочити на березі чистого, «живого» озера.

« Скоропадське озеро – це перлина нашого міста. Ми повинні не тільки з нього щось отримувати, а і підтримувати природний баланс в водоймі. Ми з рибалками періодично патрулюємо довкола озера (доводилось ловити і браконьєрів), а також щороку намагаємось придбати і запустити хоча б кількасот кілограм малька. Кожного року ми радимось зі спеціалістами і вони рекомендують, яку рибу краще заселити в озеро. Цього року це карась. Маємо надію, що маленьким його не виловлять, а вже через рік він буде радувати містян гарними уловами», – розповів про будні екологів-волонтерів голова Глухівських УКРОПівців, Андрій Карлов.

comments powered by HyperComments