Добро з доставкою: народний депутат допомагає жителям Глухівщини під час пандемії

 Поділитися

Поділитися в

Більше місяця в Україні триває карантин, який оголосили в цілях недопущення поширення смертельно-небезпечного вірусу з Китаю COVID-19. З досвіду інших країн, особи старші 65 років визнані належними до групи ризику – для них загроза зараження і складного перебігу хвороби вища, ніж для інших громадян. Тому для літніх людей вкрай важливо не виходити на вулицю без потреби і обмежити контакти з оточуючими на час епідемії.

Враховуючи складні життєві обставини, в яких опинились одні з найбільш незахищених верств населення, з метою підтримки в період карантину людей старшого віку, Благодійним фондом “Наше майбутнє” народного депутата Андрія Деркача організовано роздачу продуктових наборів по 159 округу, зокрема й на Глухівщині.

Більшість людей в світлі останніх подій в країні і світі кілька тижнів відчувають почуття страху і тривоги. Невідомо, що буде зі здоров’ям громадян. Не зрозуміло, наскільки важким і глибоким буде криза світової економіки у зв’язку з пандемією коронавірусу. Ну, і як тут жити з думками про світле майбутнє пенсіонерам, які звикли економити на всьому, в тому числі продуктах? Варто подивитись правді у вічі, через затяжний карантин сотні жителів Глухова і району опинилися в скрутному становищі. В таких умовах забезпечити себе необхідним запасом продуктів можуть не всі.

Саме тому, аби підтримати і захистити громадян похилого віку у вкрай важкий час, за підтримки Благодійного фонду “Наше майбутнє” народного депутата Андрія Деркача була організована адресна доставка безкоштовних продуктових наборів. До їх складу входять продукти першої необхідності: крупи, макарони, цукор, рослинне масло та інше. Штаб адресної доставки працює в оперативному режимі, волонтери вже протягом кількох днів навідуються до жителів Глухівщини. Активно включились в роботу депутати Сумської обласної ради Олег Бояринцев і Надія Вайло, секретар Глухівської міськради Юрій Бурлака, а також директор «Кролевецького комбікормового заводу» Олександр Андрущенко. Всього сформовано 30 тисяч проднаборів для категорії населення 65+, які проживають на території 159 округу.

Допомогти одиноким бабусям і дідусям пережити важкі часи, не піддаючи себе підвищеній небезпеці – така мета акції. У найважчі часи підтримка виявляється цілющими ліками, яких в першу чергу потребують літні люди. Волонтери, вручаючи жителям Глухівщини продуктові набори, відзначають, що не раз доводилося бачити сльози на очах зневірених людей. Вони не приховували свого подиву, радості і подяки за надану допомогу.

Всі захоплюються подібними акціями, що проводяться в інших регіонах і навіть країнах, але як тільки це починають робити в Глухові, чуються незадоволені вигуки з натяком на політичний підкуп і агітацію. Але ж ключове слово – допомога. У такі складні часи мова не йде про політику, акцент на доброму вчинку.

Для отримання додаткової інформації щодо забезпечення зазначених окремих категорій громадян продуктовими наборами можна звертатися в приймальню народного депутата Андрія Деркача за адресою: м. Глухів, площа Рудченка, буд.№ 1

Допомогу гарантовано одержать мешканці, які досягли відповідного віку.

Нагадаємо, раніше нардепом Андрієм Деркачем було передано медикам на округ тисячу захисних костюмів багаторазового використання, відшитих на Кролевецькій фабриці “Ярослав”. У Глухові між представниками медичної галузі та поліцією було розподілено 100 захисних костюмів.

comments powered by HyperComments