До патріотичного забігу в пам`ять про загиблого Героя долучилася глухівчанка

Суспільство 14:51, 26.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Патріотичний забіг – щорічна традиція вшанування пам’яті загиблих захисників. Приурочено його до 29 серпня – Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

Цьогоріч із міркувань безпеки забіг відбувся в онлайн-форматі не лише в Україні, а й у США, Польщі, Литві, Німеччині, Швеції, Сінгапурі та інших країнах світу. Із 24 серпня до 25 вересня кожен зареєстрований учасник мав можливість пробігти дистанцію 2, 5 чи 10 км за героя та поділитися його історією в соцмережах із тегами #БіжуЗаГероя_2022 та #забіг2022

До пробігу в пам`ять про загиблого Героя Ігора Тищенка долучилася Ірина Копилова:

“Хоч і в останній день, проте, долучаюсь до забігу в пам’ять про загиблих українських воїнів – “ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ”.

Свої 2 км біжу за Ігоря Тищенка – неймовірну і світлу людину, яку я мала честь знати особисто. Він був справжнім героєм. І неймовірно сумно писати “був”. Ігор – учасник російсько-української війни, учасник операції об’єднаних сил, заступник командира РВП, керівник курсу “Школа Мужності” (цей проект зробив вагомий внесок в популяризацію служби в Збройних Силах України та підвищення іміджу Української армії).
З початком російського вторгнення в Україну 2022 року один із перших прийняв бій в Сумській, а в подальшому Чернігівській областях. Загинув 02 червня 2022 року.
В пам’ять про нього прошу підтримати петицію про присвоєння Тищенку Ігорю Володимировичу, лейтенанту Збройних сил України звання Герой України, посмертно.
Ми не маємо жодного права забувати тих, хто віддав своє життя заради того, щоб була Україна. І могли бути ми.” – написала Ірина.
comments powered by HyperComments
Нагору