До Дня вчителя освітяни Глухова отримають премії!

Бюджет, Влада, Освіта | 16:09, 27.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Вчителі без подарунків не залишаться. До свого професійного свята, яке визначається в першу неділю жовтня, педагогічні працівники закладів освіти Глухова отримають грошову винагороду. Озвучена на сесії міськради символічна цифра у розмірі 500 гривень преміальних, напевно, ще буде коригуватися відділом освіти після відповідних розрахунків.

Рішення було спонтанним і незапланованим, але в ході обговорення вільного залишку коштів на рахунку управління ЖКГ, питання винесли на голосування.

Згідно проекту бюджету, 940 тисяч передбачалось на утримання та поточний ремонт доріг і тротуарів міста. На ці кошти планувалось викласти тротуарную плиткою доріжку до школи мистецтв, а також до пям`ятника воїнам, загинувшим під час війни в Афганістані. Озвучені були витрати і на інші інфраструктурні об`єкти міста, які потребують ремонту. Також, мова йшла і про банальні витрати на посипання тротуарів та доріг сіллю під час ожеледиці.

Цим 900 з хвостиком тисячам на сесії приділили найбільше уваги.

Пропозиція перенаправити кошти у відділ освіти надійшла від фракцій “Воля народу”, “БПП” та “Укроп”. Секретар міськради озвучила свою позицію стосовно передання цих коштів на освіту в повному обсязі. Було запропоновано покласти гроші в резервний фонд, кошти з якого можна використовувати тільки за рішенням сесії. Олена Демішева була проти, але проголосувала “ЗА” з урахуванням поправок.

Вільний залишок з управління ЖКГ розподілили наступним чином: 12 тис з 940 тис направити на “Народну трибуну”, а решту – перерозподілити на сферу освіти.

 

comments powered by HyperComments