Дітям – сиротам з Глухова надана компенсація від держави на придбання житла

Соціальний захист | 15:59, 10.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сумською обласною комісією було розподілено порівно кошти для місцевих бюджетів у сумі 344 тис. грн. Дитина, яка мала право на отримання компенсації повинна самостійно обрати квартиру у межах Сумської області, – повідомляє Елена Юденич на сторінці Терцентр Глухів у Фейсбук.

Заяву про виплату грошової компенсації дитина повинна була особисто подавати до управління соціального захисту населення. В м. Глухові міською комісією була визначена в порядку квартирного обліку одна особа з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також зазначена особа ще була дитиною – інвалідом.

Відповідно до Порядку вищезазначена особа була взята під соціальний супровід відділення соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування Глухівської міської ради з метою надання допомоги у придбанні житла.

Працівниками відділення соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру була надана допомога особі у збору документів визначених у Порядку, підбору квартири, відкриття спеціального рахунку у Ощадбанку, оформлення документів у нотаріуса тощо.

Також до відділення соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру звернулась особа з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з Путивльського району з заявою про отримання допомоги у придбанні житла в м.Глухові. Працівниками відділення була проведена робота по алгоритму допомоги у придбанні житла. 

Отож, в кінці 2019 року двоє осіб з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлення батьківського піклування зустрічали Новий рік у свої власних домівках.

Довідково: Постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року №616 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року №877» затверджено Порядок та умови надання у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Відповідно до цього Порядку діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа, отримали право на забезпечення житлом. Право на отримання житла за рахунок грошової компенсації відповідно Порядку мають діти в порядку черговості взяття на квартирний облік. 

comments powered by HyperComments