Депутати підвели підсумки І півріччя по виконанню соціально-економічного розвитку Глухівського району

Бюджет, Влада | 10:35, 10.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

07 серпня під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання тридцять четвертої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання. Повідомляється на сайті Глухівської РДА.

У роботі сесії взяли участь 17 депутатів районної ради із 26 зареєстрованих, депутат обласної ради Надія Вайло, т.в.о. голови районної державної адміністрації Володимир Картавий, заступник голови районної державної адміністрації Олексій Савицький, селищний голова та сільські голови, керівники комунальних закладів районної ради, представники ЗМІ, що не є депутатами районної ради.

Напередодні, 06 серпня, відбулося спільне засідання президії та постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування ринкових реформ, управління комунальної власності, де були розглянуті всі питання порядку денного  і рекомендовані на розгляд сесії районної ради з окремими доповненнями.

До порядку денного 34 сесії було внесено 13 проектів рішень.

Депутати районної ради заслухали звіти за І півріччя 2019 року виконання програми економічного і соціального розвитку району та районного бюджету Глухівського району.

Були затверджені зміни до районного бюджету, до програми економічного і соціального розвитку Глухівського району, програми підтримки та розвитку медичної галузі Глухівського району.

Голова районної ради Олексій Ткаченко запропонував опублікувати інформацію про хід виконання програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки в районній газеті “Глухівщина” для ознайомлення жителів району з роботою, яка проводиться з метою патріотичного виховання підростаючого покоління району.

З метою врегулювання механізму забезпечення житлом медичних працівників закладів охорони здоров’я Глухівського району депутати затвердили положення про службове житло, де визначені основні засади придбання та користування службовим жилим приміщенням.

comments powered by HyperComments