Депутати Глухівської районної ради розглянули злободенне питання продажу сільськогосподарських земель

Суспільство | 09:36, 10.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

На засіданні постійної комісії з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища, промисловості, будівництва, транспорту та розвитку підприємництва,  яке відбулося 8 жовтня в приміщенні районної ради, було розглянуто депутатське звернення депутата районної ради Миколи Буряка щодо злободенного питання аграріїв та сільських жителів – продажу земель сільськогосподарського призначення. Повідомляється на сайті Глухівської РДА.

Селяни не підтримують наміри такої «реформи», бо розуміють, що вона відбере у них та їхніх нащадків останнє, що залишилося – землю. Адже той, хто сьогодні її обробляє, не має ні коштів для її купівлі, ні гарантій її захисту від «судів» та рейдерів.

Поспішне і непродумане запровадження продажу сільськогосподарських земель може стати детонатором соціального вибуху в країні, де і без того надзвичайно напружена ситуація. Це є реальною загрозою національній безпеці та державному суверенітету України.

Після жвавого обговорення комісія прийняла рішення обговорити дане питання на сесії районної ради та прийняти відповідне звернення до керівництва держави.