Депутати Глухівської районної ради розглянули злободенне питання продажу сільськогосподарських земель

Суспільство | 09:36, 10.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

На засіданні постійної комісії з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища, промисловості, будівництва, транспорту та розвитку підприємництва,  яке відбулося 8 жовтня в приміщенні районної ради, було розглянуто депутатське звернення депутата районної ради Миколи Буряка щодо злободенного питання аграріїв та сільських жителів – продажу земель сільськогосподарського призначення. Повідомляється на сайті Глухівської РДА.

Селяни не підтримують наміри такої «реформи», бо розуміють, що вона відбере у них та їхніх нащадків останнє, що залишилося – землю. Адже той, хто сьогодні її обробляє, не має ні коштів для її купівлі, ні гарантій її захисту від «судів» та рейдерів.

Поспішне і непродумане запровадження продажу сільськогосподарських земель може стати детонатором соціального вибуху в країні, де і без того надзвичайно напружена ситуація. Це є реальною загрозою національній безпеці та державному суверенітету України.

Після жвавого обговорення комісія прийняла рішення обговорити дане питання на сесії районної ради та прийняти відповідне звернення до керівництва держави.

comments powered by HyperComments