Депутати Глухівської районної ради проголосували за виділення коштів щодо захисту територіальної цілісності Глухівського району

Влада | 10:37, 5.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

4 грудня в залі засідань Глухівської районної ради під головуванням Олексія Ткаченка відбулась 29 сесія сьомого скликання районної ради. Із 26 зареєстрованних депутатів участь у засіданні взяли 19 народних обранців.

Присутні депутати підписали звернення до голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка, голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана, народного депутата України Андрія Деркача щодо включення м.Глухова до проекту поділу території Сумської області як центру адміністративно-територіального району.

Депутати районної ради проголосували за внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Глухівського району та районного бюджету Глухівського району на 2018 рік.

Також були внесені зміни до районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2018 роки, продовживши її на 2019 рік та до районної програми «Правопорядок» на 2016-2020 роки.