Художественная ковка

Депутат Глухівської міськради взяв друге місце в обласному турнірі з шашок пам’яті Анатолія Річкаля

 Поділитися

Поділитися в

Анатолій Річкаль – генерал поліції третього рангу, перший керівник новоствореної поліції Сумщини. Останнє місце роботи – заступник голови обласної ради. Вшановуючи пам’ять  Анатолія Річкаля в цьому році запроваджено щорічний турнір з шашок та шахів серед депутатів усіх рівнів.

Колеги згадують Анатолія Яковича як прекрасну людину, мудрого керівника, професіонала своєї справи. Він розумівся у багатьох питаннях життєдіяльності області. А ще  дуже любив і пропагував спорт, особисто брав активну участь та очолював обласну команду у Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів у 2018 році.

Депутат обласної ради, суддя Національної категорії Марія Коняєва, яка неодноразово була головним суддею Всеукраїнських змагань серед депутатів усіх рівнів, поділилася радістю від того, що на турнір приїхали найкращі спортсмени з усіх куточків Сумщини. Під час змагань вони не лише покажуть свою майстерність, а й поспілкуються та вшанують пам’ять Анатолія Річкаля.

Організаторами змагань виступили обласна рада та Сумська обласна організація ФСТ «Спартак». Участь у турнірі взяли понад 70 учасників із різних районів області. Це – депутати обласної, районних, сільських, селищних рад та ОТГ. Головним суддею змагань була суддя І категорії Тетяна Кельбас з міста Глухів. Боротьба була запеклою, втім учасники визначилися вже через декілька годин.

У шахах серед чоловіків І місце посів Валерій Дієсперов – депутат Середино-Будської міської ради;

ІІ місце у Сергія Сороки – депутата Глухівської міської ради;

ІІІ місце зайняв Анатолій Статива – депутат Синівської сільської ОТГ.

Відділ комунікації поліції Сумської області 

comments powered by HyperComments