Денис Насико: «Увійти у топ-30 – це сильно, намагатимуся далі відпрацьовувати»

Спорт 16:43, 12.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Майже всі українські біатлоністи завдяки добрим виступам на точках і на трасі потрапили в залікову зону в індивідуальній гонці, що відбулася в Рупольдингу.

Учора, 11 січня, відбувся 5-й етап Кубка світу з біатлону серед чоловіків, який пройшов у Рупольдингу (Німеччина).

Україна на цій дистанції була представлена ​​Богданом Цимбалом, Артемом Тищенком, Тарасом Лесюком, також у перегонах взяли участь Руслан Ткаленко та наш земляк Денис Насико. Тріумфатором став норвежець Йоханнес Бе, який обігнав срібного призера та свого співвітчизника Ветле-Сьястада Крістіансена майже на 10 секунд. Третім у гонці виявився слов’янець Яків Фак.

В українській команді найкращим став Денис Насико, який на старті був за №89, але зміг показати неймовірний успіх, фінішувавши на 26-му місці. Він допустив лише 1 промах у стрільбі. Інший українець Богдан Цимбал фінішну межу перетнув 34-м, хоча стартував він 24-м.

Український біатлоніст Денис Насико прокоментував 26-ту позицію, яка стала особистим рекордом, в індивідуальній гонці на п’ятому етапі Кубка світу в Рупольдингу, передає ua.tribuna.com.

«Як і перед кожною гонкою, був сконцентрований та максимально налаштований.

Від тренера, як і завжди, була настанова відпрацювати максимально. Біг досить непогано, але є свої нюанси: стартувати в останній групі, такі умови складні зі снігом, дуже велика каша на трасі.

Намагався як міг. Але гонкою взагалі дуже задоволений, вдалося впоратися зі стрільбою. Та й лижі були непогані, сервісу дуже дякую. Загалом день склався на ура.

Так, дійсно, були контакти [з іншими спортсменами під час гонки], адже коли стартуєш у пізніх номерах, дуже багато людей [перебуває] на трасі.

Чіплявся і за Тар’єм Бо, біг і за німцем Навратом. Було з ким конкурувати. У цьому є і свої переваги, бо дуже багато людей на трасі – десь там зачепився, десь там.

Таких завдань не було, щоб увійти у топ-30. Завдання перед гонкою завжди одне: впоратися з тією роботою, з якою можеш, а результат вже буде по фінішу.

Головне – зробити свою роботу, якісно відпрацювати на рубежі та на трасі – і буде результат, на який вже дивитимемося на табло чи у фінішному протоколі.

Кожен результат важливий, для мене і тренерів, щоб дивитися на подальші перспективи.

Для мене це дуже важливий результат, бо він є моїм особистим рекордом. Увійти у топ-30 – це сильно, намагатимуся далі відпрацьовувати.

У Рупольдингу я вперше, тому траса була для мене новою. Вчора вдалося лише на офіційному тренуванні вперше її спробувати.

Поради від хлопців? Та особливо не було, просто біжиш і працюєш, підлаштовуєшся під трасу. Всі досить високого рівня спортсмени, кожен знає, як йому бігти та підлаштовуватися під цю трасу.

Я був у Брезно-Осрблі та після естафети [на Кубку IBU] дізнався, що їду на індивідуальну гонку в Рупольдингу. Таких складнощів, щоб доїхати сюди, не було.

Проблеми з електрикою? Я про те не знав, лише після фінішу дізнався», – сказав Насико.

comments powered by HyperComments
Нагору