«Давай поговоримо»: сумський проєкт ексклюзивних інтерв’ю

Інтерв'ю | 13:27, 1.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах набирає обертів ютуб-проєкт сумського журналіста і ведучого Антона Проценка «ДАВАЙ ПОГОВОРИМО», де у форматі інтерв’ю творчі, талановиті та цікаві особистості розповідають про своє життя, кар’єру, бізнес, погляди та інше. Відтепер проєкт розпочинає співпрацю із інформаційним агентством «Північ Медіа».

Перший випуск «Давай поговоримо» з’явився наприкінці минулого року. Днями на ютуб-каналі Антона Проценка почало набирати перегляди вже третє інтерв’ю. Як зазначає журналіст, для випусків він обирає відомих у різних сферах людей та розповідає глядачам про їх особисте та професійне життя. В рамках співпраці з «Північ Медіа» на каналі розшириться коло гостей. Програма також транслюватиметься на майданчиках інформаційної агенції по всій області, зокрема у СумахШостціКонотопіКролевціГлухові і незабаром у Ромнах.

«Ідея створення каналу з’явилася у вересні минулого року. Я працював на місцевих телеканалах, тож знаю контент. У мене з’явилося бажання створити щось своє. Ось вже наприкінці листопада минулого року ми й відзняли прем’єрний випуск і 17-го грудня на каналі вийшов анонс інтерв’ю із моєю дружиною Іриною Проценко: про її життя, сім’ю, професію, кар’єру та багато іншого. Зараз у нас вже відзнятий четвертий випуск із гуртом DANCE-BAND, — говорить Антон Проценко. — Із «Північ Медіа» ми будемо вести паралельні процеси. Формат інтерв’ю залишиться незмінним: кілька локацій, раунд бліц-питань. Вже у понеділок записуємо нового гостя. Не виключаю, що наступними гостями можуть стати мер, чи губернатор», — додає автор проєкту «Давай поговоримо».

«Цікавий для області проект неодмінно має бути на інформаційних майданчиках «Північ Медіа». Історії шляху до успіху, захоплення, так би мовити інший бік життя відомих у різних сферах життя людей, цікава подача матеріалу – гарна ідея, яка заслуговує на поширення через сучасні канали – Інтернет-видання, соціальні мережі», — говорить керівник інформаційного агентства «Північ Медіа» Олександр Ярига.

Першим спільним проектом «Північ Медіа» і Антона Проценка інтерв’ю з  Олегом Медуницею – українським політиком, народним депутатом України кількох скликань, а нині – депутатом Сумської облради.

На ютуб-каналі Антона Проценка ви вже можете подивитися інтерв’ю з цікавими людьми:

 

 

comments powered by HyperComments