“Чи пам’ятають медики про медичну етику?”: глухівчанку обурив “прохідний двір” під час огляду в кабінеті лікаря

Суспільство 19:40, 27.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Ситуація, яка залишила неприємні враження сталася днями у Глухівській міськлікарні. Про це жителька Глухова розповіла редакції Глухів.INFO. Публікуємо лист на правах анонімності:

“Коли тобі не здоровиться, ти змушений звертатися за медичною допомогою. Пройшовши всі необхідні попередні “процедури” (візит до сімейного лікаря, оформлення електронних направлень і лабораторні обстеження), ти йдеш на інструментальну діагностику.

І як же неприємно, коли протягом 10-хвилинного обстеження, під час якого ти лежиш напівоголеним, кабінет прийому перетворюється на “прохідний двір”. Причому на дверях є табличка з назвою єдиного виду апаратної діагностики, яку роблять у даному кабінеті, і медикам достеменно відомо, що людина для цього має повністю розтягтися до пояса.

Тільки якщо в кабінеті флюорографії на це звертають увагу, то в інших кабінетах не тільки не зважають, а ще й не соромляться заходити за ширму переговорити з лікарем, ніби так і має бути. Спеціаліст відволікається і не може за розмовами задиктувати визначені показники.

А за ширму (яка не зрозуміло, яку функцію виконує), постійно заходять сторонні особи як жіночої, так і чоловічої статі у справах та без, і нікого не бентежить, що жінці без одягу це як мінімум неприємно. Сподіваюся, в гінекологів означені історії не трапляються. Комплексів не маю, знаю, що медики бачили все, але… невже не можна всі свої питання вирішити між пацієнтами?

Можливо, для когось це нормально, проте є певні межі порядку, загальноприйняті норми медичної етики і такту.”, – висловила думку мешканка міста.

Фото ілюстративне

comments powered by HyperComments
Нагору