Чи будуть учні Глухова навчатися у червні та коли у школах міста пролунає останній дзвоник?

Освіта | 19:24, 18.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Навчальний рік вже добігає кінця. Учні шкіл та батьки задаються питанням, коли розпочнуться літні канікули та чи  відбудеться свято останнього дзвоника взагалі?

За словами секретаря Глухівської міської ради Людмили Васянович, навчальний рік – 2021 школи будуть завершувати в очному режимі. А от освоювати шкільну програму учням міста доведеться до 8 червня. Адже потрібно відпрацювати та засвоїти весь матеріал.

Перш за все це пов`язано з положенням про загальну середню освіту, згідно якого навчальний процес повинен тривати 175 робочих днів. Тож потрібно орієнтуватися на кількість годин по навчальному плану. Якщо учні пройшли не всю програму, то школи мають право продовжити освітній процес.

Відповідно, цього року “останній дзвоник” для школярів Глухова пролунає трохи пізніше, ніж зазвичай.

Що ж стосується свята останнього дзвоника, то традиційних “лінійок” у школах не буде – кожен освітній заклад може автономно вирішувати сценарій заходу.

Нагадаємо, минулого року через пандемію коронавірусу традиційні шкільні заходи з нагоди закінчення навчального процесу відбулись в онлайн-режимі на просторах інтернету. 

comments powered by HyperComments