Чотирирічній глухівчанці потрібні кошти на боротьбу з раком

 Поділитися

Поділитися в

Про біду Марійки Кудояр ми розповідаємо читачам уже три роки. Впродовж цього часу маленьке янголятко бореться з пухлиною в шийному відділі. Позаду важка операція, паралізація, безліч курсів хіміотерапії. Зараз Марійка проходить реабілітацію в Шостці. Добродії допомогли знайти житло для мами з донькою. Дівчинка має певні успіхи: сидить сама, повзає навколішки (раніше вона цього не могла зробити), переставляє ліву ногу.
– Нещодавно пройшли повторне МРТ. Поки без змін, динаміки немає. Пухлина стоїть на місці – не росте і не зменшується. Попереду консультація у Москві з Марійчиним лікарем. Але, на жаль, виявили протрузію хребців. Тепер потрібно їхати до київських фахівців, – розповідає мама.
Ірина ставить на ноги дівчинку сама, тому може розраховувати лише на свої сили та нашу з вами допомогу. Лікувати онкохвору дитину – це постійні потреби, щоразу необхідна купа коштів на медикаменти, обстеження та реабілітацію. При цьому мама – постійно з Марійкою, а заробляти просто фізично не в змозі. Тому не будьмо байдужими до біди, саме завдяки вашим внескам дівчинці вдалося майже три роки вести страшну боротьбу за життя.
Реквізити для допомоги: карта ПриватБанку 5168 7573 4703 5562 – мама Ірина Анатоліївна Кудояр, тел.: 096-057-52-07.

Джерело: Неделя

comments powered by HyperComments
Нагору