Чергова афера з банківською картою: мешканець Глухова втратив 30 тис. гривень

Кримінал, шахраї | 16:49, 19.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

До поліції Глухова звернувся за допомогою звернувся  місцевий чоловік. Він розповів: на його мобільний з прихованого номеру прийшло смс-повідомлення про те, що його картка заблокована. Згодом надійшло ще два смс-повідомлення з цифровим кодом. За кілька хвилин після цього йому зателефонував незнайомець і назвався працівником служби безпеки одного з українських банків.

Співрозмовник підтвердив, що картка заявника й справді заблокована, а для відновлення доступу до рахунку необхідно назвати цифри з двох останніх повідомлень. Чоловік пристав на пропозицію, однак, перевіривши за деякий час баланс на картці, зрозумів, що через власну довірливість втратив більше 30 тисяч гривень.

В поліції за цим фактом відкрили кримінальне провадженнє за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, та встановлюють особу афериста.

Поліція знову закликає громадян до обачності та розумної обережності під час спілкування з невідомими телефонними  співрозмовниками. За жодних обставин не повідомляйте незнайомцям інформацію, що дає доступ до ваших банківських рахунків. А купляючи товар через Всесвітню мережу, звертайтеся до перевірених інтернет-магазинів, й тим більш уникайте попередньої оплати за свою покупку. Передати  продавцю гроші варто лише з рук в руки і тільки тоді, коли ви оглянули товар і впевнились у його справності.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

comments powered by HyperComments