Через російські обстріли пошкоджена залізнична інфраструктура на ділянці між Сумами та Конотопом

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 6 листопада, через російські терористичні обстріли була пошкоджена залізнична інфраструктура на ділянці між Сумами та Конотопом. Про це повідомив очільник обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

Він проінформував, що організована евакуацію і підвіз до Сум пасажирів поїзду № 780 Київ-Суми. «Зберігайте спокій і слідуйте вказівкам залізничників і представників військової адміністрації на місцях», – звернувся до пасажирів керівник ОВА.

За інформацією «Укрзалізниці», у зв’язку з пошкодженням інфраструктури та закриттям перегону Ворожба-Білопілля:

  • Поїзд №45 Харків-Ужгород слідує зміненим маршрутом через Полтаву та Гребінку.
  • Поїзд №259 Суми-Івано-Франківськ із Сум поїде через Полтаву та Гребінку і вивезе з Сум всіх пасажирів із квитками на поїзди №45 і №259 до Києва з можливістю пересадки там на інші поїзди західного напрямку.
  • Поїзд № 780 Київ-Суми слідує до ст. Ворожба. 151 пасажира з квитками до ст. Суми по Ворожбі чекатимуть автобуси. Дякуємо за швидку реакцію Сумській ОВА.
  • Склад поїзда № 780 відправиться зі ст. Ворожба орієнтовно о 21.00 до Києва (прибуття в Київ орієнтовно 1.00) з зупинками по ст. Путивль, Конотоп, Бахмач, Ніжин, Дарниця для посадки пасажирів з квитками на поїзди №45 і №259.

Орієнтовний час прибуття на ст. Київ-Пас. поїзда №259 — 6:00 07.11.2022 (+5 год), поїзда №45 — 2:00 07.11.2022 (+3 год).

«Усі пасажири, що прибуватимуть під час комендантської години, будуть безкоштовно розміщені у залах очікування підвищеного комфорту», – повідомляє «Укрзалізниця».

 

 

Фото ілюстративне

comments powered by HyperComments
Нагору