Через атаку росіян на енергетику на Сумщині введено графіки аварійних відключень світла

Енергетика | 10:21, 10.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

За вказівкою НЕК “Укренерго”, на території Сумщини введені графіки аварійних відключень.

Наразі ГАВ діють для 10 черг споживачів, повідомляють у “Сумиобленерго”.

Зазначають, причина застосування ГАВ – наслідки російської атаки на енергетику.

Нагадаємо, графіки аварійних відключень (ГАВ) застосовуються в аварійних випадках, коли за дуже короткий термін треба негайно знизити величину потужності, що споживається з мережі. У таких випадках тривалість знеструмлення спрогнозувати неможливо, бо це – аварійна ситуація. Головна причина застосування будь-яких обмежень – це військова агресія росії проти українського народу та пошкодження енергообʼєктів унаслідок обстрілів армією рф.

Інформація при АВАРІЙНИХ знеструмленнях відображається НА МОМЕНТ ВІДКЛЮЧЕННЯ в реальному часі в особистому кабінеті E-Svitlo та однойменному додатку.

“Повідомити споживачів про тривалість знеструмлення при застосуванні ГАВ неможливо. Усі обмеження діють до відміни командою НЕК “Укренерго””, – наголосили в “Сумиобленерго”.

comments powered by HyperComments