Бюджет Глухівської громади може збільшитися за рахунок співпраці з орендарями землі

Бюджет 14:36, 13.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Міський голова Надія Вайло провела робочу зустріч з усіма аграрними бізнесменами щодо збільшення орендної плати. На нараді взяли участь представники всіх агрокомпаній, які працюють на території Глухівської ОТГ, а також приватні підприємці, які здійснюють діяльність в галузі сільського господарства, фермери, старости, повідомляється на сайті Глухівської міськради.

Надія Вайло повідомила, що на території ОТГ орендуються землі комунальної власності, єдиної вартості нема: платиться від 3% до 12%. Раніше гроші отримували сільські ради, але з утворенням Глухівської громади, куди увійшло 8 сільських рад, постала необхідність переоформлення угод. Це дасть можливість збільшити надходження коштів до бюджету громади.

Голова громади бачить співпрацю з аграріями прозорою і відповідальною. Також вона заявила, що потрібно наводити порядок із так званими невитребуваними паями, які сьогодні орендуються напівлегально: починати процедуру визначення безхазяйного майна і оформлювати ці землі, як комунальне майно.

Нові договори оренди мають бути заключенні у найближчий час.

comments powered by HyperComments
Нагору