“Був у самому пеклі”: у бою поблизу Бахмуту загинув прикордонник з Глухова Максим Нечипоренко

Втрата 00:10, 31.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Трагічна звістка з фронту надійшла у Глухівську громаду. У бою з ворогом загинув захисник Максим Нечипоренко (6.07.1996 – 27.01.2023)

Герой перебував безпосередньо на вогневих позиціях, де йшли запеклі бої, та разом з побратимами не давав ворогу просунутись вперед.

Під час одного з масованих ворожих обстрілів Максим отримав поранення. Вони були несумісні з життям. Боєць поклав своє життя 27 січня, перебуваючи в самому пеклі, в безпосередній близькості з Бахмутом в н.п. Іванівське.

Він був старшим сержантом прикордонного загону на Луганщині Держприкордонслужби України. До останніх хвилин залишився вірним присязі, проявивши стійкість і мужність.

Максим навчався у ЗОШ №3, закінчив Глухівський агротехнічний коледж, після чого отримав ступінь магістра у Глухівському педуніверситеті. Цього літа захиснику мало б виповнитись 27…

У Максима Нечипоренко залишились батько, дві сестри й кохана дівчина, з якою будував плани на майбутнє.

Важко сприймати смерть наших захисників… Ще важче знайти слова втіхи і підтримки для рідних, близьких та знайомих Максима.

Страшна ціна перемоги… Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Сил пережити горе.

Наразі вирішується питання щодо перевезення тіла полеглого Героя на малу Батьківщину для поховання. Про час і дату чину похорон ми проінформуємо додатково.

Для бажаючих долучитися до збору коштів родині загиблого прикордонника залишаємо реквізити картки: Ощадбанк 5167803259035587 Нечипоренко О.Н. (батько)

Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються у наших серцях

comments powered by HyperComments
Нагору