Будьте пильними: вода забрала життя 16 жителів Сумщини, серед яких – двоє з Глухівщини

 Поділитися

Поділитися в

Від спекотної погоди люди рятуються у прохолоді річок так озер. Проте, треба пам’ятати – вода помилок не пробачає! Це підтверджує сумна статистика – з початку купального сезону на водоймах Сумщини вже загинуло 16 людей, серед них 2 дітей.

Найбільше трагічних випадків зафіксовано у Середино-Будському районі та Сумах по 3 загиблих, у Глухівському районі – 2, у Лебединському, Конотопському, Роменському, Кролевецькому, Шосткинському, Охтирському, Буринському, Краснопільському по 1-му загиблому. Наймолодший загиблий – хлопчик 2006 р.н. (Середино-Будський район), а найстарший – жінка 1938 р.н. (м. Ромни). Обставини даних надзвичайних подій з’ясовували правоохоронці.

Рятувальники Управління ДСНС України у Сумській області наголошують – купальний сезон лише розпочався! Тому треба пам’ятати, що не можна: залишати дітей без нагляду, заходити у воду в нетверезому стані, купатися в незнайомих і необладнаних для цього місцях, запливати занадто далеко від берега. Треба слідкувати один за одним, щоб у екстремальній ситуації вчасно надати необхідну допомогу. Від відповідальності та обережності залежить безпека вашого відпочинку

comments powered by HyperComments