Абсолютна перемога: глухівчанка виборола 1 місце на чемпіонаті України з боксу

Спорт | 10:17, 2.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

З 28 листопада по 1 грудня в Івано-Франківську пройшов чемпіонат України з боксу серед жінок до 22-х років, жінок-молоді, юніорок та дівчат, присвяченого пам’яті заслуженого тренера України Валерія Дем’янова. Змагання проходили в коледжі фізичного виховання

Національного університету фізичного виховання і спорту України .

В церемонії відкриття змагань взяли участь почесні гості, меценати, учасники змагань із Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської областей та міста Києва, тренери, судді та любителі боксу Прикарпаття.

Учасників змагань привітали начальник управління спорту ОДА Орест Оклієвич, директор Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України Любомир Пасічняк, суддя міжнародної категорії, головний суддя змагань Петро Яцик, президент боксерського клубу ім. Валерія Дем’янова Віктор Білецький.

Орест Оклієвич, вітаючи боксерок від імені голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука на Прикарпатській землі, зазначив, що це вперше у Івано-Франківську відбуваються змагання такого масштабного рівня та висловив сподівання, що ця подія залишить ще одну добру згадку для Івано-Франківщини. Також він побажав задоволення від поєдинків на ринзі, а пам’ять про заслуженого тренера України, нашого земляка, одного із перших тренерів жіночої збірної команди України з боксу нехай назавжди залишиться в усіх учасників, додав посадовець.

Сумську область представляли спортсменки Сумської обласної федерації боксу Дар’я Шаман та Ющук Крістіна під керівництвом тренерів Гречка Михайло ( м.Суми) та Калиновського Євгенія (м.Глухів)за результатами змагань Шаман Дар’я стала чемпіонкою Ющук Крістіна виборолала бронзову нагороду.

Джерело: Сумська Федерація Боксу

comments powered by HyperComments