Після словесної сутички на вокальному шоу продюсер Бондарчук відмовився працювати з Тіною Кароль

Культура, Шоу 14:03, 30.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

karol

Розходження у поглядах щодо організації постанов виступу

Відомий режисер та продюсер Олег Бондарчук, який співробітничає із топовими зірками шоу-бізнесу, нещодавно розповів про пікантні подробиці словесних перепитій між ним та Тіною Кароль в межах «Голос країни». Для того, щоб не пропустити черговий випуск талант-шоу, пропонуємо стежити за графіком трансляції улюбленої телепередачі на інформаційному порталі https://tv.meta.ua/.

Зі слів продюсера, ділові зв’язки з Тіною Кароль розірвані вже давно, оскільки їх погляди по всім напрямкам роботи значно різняться. Останньою краплею для Олега Бондарчука став виступ підопічного поп-діви на шоу «Голос» із піснею «Пісня про пісню» Тараса Петриненко. На думку Тіни Кароль, головним реквізитом при виконанні номеру повинні були бути квіти маку. Як відомо, в державі мак асоціюється з символом 9 травня і ніякого відношення до вказаної вище пісні не має. Олег Бондарчук вказав зірковому тренеру на помилку у виборі аксесуару, однак Тіна Кароль не звернула на це ніякої уваги і натякнула продюсерові на його некомпетентність.

Як наголошує Олег Бондарчук, головною метою Кароль на талант-шоу було здобуття перемоги будь-якими методами. Зазначений підхід не влаштовував продюсера, що також спричинило безліч невдоволень з обох сторін.

Тіна Кароль здобула значний арсенал досягнень під час участі в «Голос країни»:

  • 8 сезонів підряд була зірковим тренером молодих виконавців;
  • вона мала найбільшу кількість підопічних, які вибороли перемогу;
  • 3 сезони посідала місце тренера в проекті «Голос. Діти»

Співпраця Бондарчука та Король не обмежувалась тільки вокальним шоу. Він виступав креативним продюсером декількох кліпів співачки та автором деяких ідей. Протягом багатьох років їх взаємовідносини залишалися на стабільно напруженому рівні, однак прийшов час, коли терпіння лопнуло в обох одночасно.

Висловлювання Тіни Кароль в адресу відомого режисера 

Тіна Кароль – активний користувач соціальних мереж, її віртуальний фан-клуб налічує понад мільйон прихильників, які постійно стежать за актуальними новинами зірки та коментують їх.

На ставлення Бондарчука до номерів, які готує Кароль для своїх підопічних, вона відреагувала досить емоційно. Один із фан-акаунтів опублікував відповідь співачки на сторіз з фрагментом випуску, в якому Бондарчук розповідає про суперечки між ним та артисткою. В акаунті було опубліковано слово «Виродок», яке з великою долею ймовірності спрямовано в адресу продюсера. Поки що відповідь Бондарчука на зазначене висловлювання не поступило. Фанати гадають, чи буде продовження конфлікту?

comments powered by HyperComments
Нагору