Бізнес російського олігарха Дерипаски на Глухівщині рятує його кум: названо ім’я

Новини 12:08, 17.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Бізнес підсанкційного російського олігарха Олега Дерипаски в Україні намагається врятувати харківський мільярдер Олександр Ярославський. Українського бізнесмена й раніше звинувачували в тому, що він скуповує активи для Дерипаски, але тепер це стало очевидним. Ситуацією мають зайнятися правоохоронці.

Про це у своєму Telegram-каналі “Орестократія” написав шеф-редактор OBOZREVATEL Орест Сохар. Він нагадав, що ЗМІ вже багато років називають Ярославського кумом Дерипаски.

“Поясню по пунктах. Офіс генпрокурора ще у квітні цього року заявив, що домігся накладення арешту на “Глухівський кар’єр кварцитів”. Це підприємство Дерипаски, яке постачало сировину для феросплавів до Росії. Звичайно, з порушенням закону. Вартість активу оцінили всього в 10 млн грн. Як повідомили самі чиновники в ЗМІ – це компанія Ярославського ПАТ “Бластко”, – зазначив Орест Сохар.

Суму цієї угоди та її докладні умови поки що не опубліковано. “Чи це корупційна схема разом з АРМА, чи Ярославський “випадково” отримав в управління актив його давнього товариша, питання риторичне. Тепер Дерипаска може бути впевненим, що його кар’єр в надійних дружніх руках кума”, – йдеться в повідомленні.

Примітно, що раніше сировину із “Глухівського кар’єру кварцитів” експортували на адресу підприємств оборонного комплексу Російської Федерації. Тобто фактично Дерипаска за допомогою українських копалин забезпечував армію агресора.

“Сам Ярославський за кілька тижнів до повномасштабної війни потрапив у ДТП. Його кортеж на смерть збив людину (винуватим визнав себе співробітник олігарха). Ярославський відсидівся в Лондоні, а потім начебто повернувся в Україні. Де зараз перебуває український олігарх, невідомо. Але достеменно знаємо, чим він займається: рятує бізнес російського друга, який роками заробляв разом з Путіним та допомагав російській армії. Чекаю на реакцію від правоохоронців”, – резюмував Орест Сохар.

Obozrevatel

comments powered by HyperComments
Нагору