Бійці 16 батальйону повернулись у Глухів: без урочистостей, без гарячого чаю

 Поділитися

Поділитися в

12 квітня бійці 16 батальйону 58 ОМПБ повернулись у Глухів. Їх зустрічали родичі та близькі люди. Представників від влади не було.

Цьогоріч урочистості з нагоди приїзду батальйона на прохання військового командування, було вирішено провести 16 квітня в концертній залі міського палацу культури“, – повідомляється на сторінці Глухівської міської ради у Фейсбук.

Проте такий коментар містяни не прийняли до уваги. Розгорнулась дискусія, до якої долучились волонтери і представники мерії.

Користувач Оля Женя пише: “Ганьба…Сором…. Влада міста,! Чому ніхто не прийшов не привітав наших захисників????? 
Чим ви так зайняті були??????
Або гроші ви ділили.???
СОРОМ ….

Виктория Богдан: “нам надо как то наладить оповещение общества о таких мероприятиях, я бы хотела прийти, и могла, но узнаю об этом из этого поста. Надо подумать об информировании нас. а от наших городских властей добра ждать не приходится

Оля Женя відповіла Oksana Drupp: “проедьте вы трое суток в вагоне. почему в том году все стояли и слушали… И так само были уставшие? Хотя бы чаем горячим напоили… Не говоря про песни…

Мер міста Мішель Терещенко був в цей день у місті на відкритті ювілейного ХХ Міжнародного турніру з волейболу серед ветеранів пам’яті Костянтина Реви.

Фото: Паша Панков