Бібліотекарі Глухова показали креатив

 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно в «Глухівській центральній районній бібліотеці» пройшов семінар-тренінг «Розвиток креативності бібліотекарів та формування впевненості у собі». Про це повідомляє сайт Глухівської міської ради.

З метою удосконалення професійних навичок, практичним завданням семінару для робітників бібліотеки було виявлення творчої здібності у своїй професійній діяльності. Не зайвим стало і усвідомлення та подолання перешкод для вияву і розвитку творчого потенціалу, які б сформували навички управління творчим процесом та стали поштовхом для розвитку креативності.

«Моя буква» – саме з такої вправи розпочався тренінг. Кожен учасник на обрану букву підбирав якомога більше слів, які описують їх. Весело та жваво учасники підбирали красномовні слова, які характеризували їх особистість.

Вправа «Чемпіони» розкрила кожного учасника в позитивному оптимістичному ключі, що підкреслює цінність персоналу бібліотечної спільноти Глухівщини.

Вправи з креативності такі, як «Суперскріпка» визначили творчі здібності та фантазію учасників. Веселою виявилась вправа  «Ти опинишся», яка посприяла розвитку уяви, почуттю гумора, гнучкості та оригінальності мислення. Учасники направляли своїх партнерів в круїз, на город, оперу, безлюдний острів, і навіть в Древню Грецію.

Наступною темою тренінгу була колективна поема на бібліотечну тему. Кожний учасник писав рядок з якого починається поема і передавав наступному.

Підсумувавши, можно впевнено сказати, що семінар пройшов в плідній, креативній атмосфері.

Завершальним етапом тренінгу стала вправа «Подарунки» – кожний мав можливість представити й подарувати уявний презент іншому учаснику тренінгу. Це були сюрпризи від сучасної бібліотеки до путівки на Гоа.

Учасники семінару почерпнули для себе багато цікавого та корисного. І про це свідчать їх позитивні відгуки.

comments powered by HyperComments