Байкери «Мотопробігу Єдності 2020» відвідали Глухів + відео

Суспільство | 21:54, 25.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 25 липня, в рамках всеукраїнської акції до Глухова завітали байкери – учасники мотопробігу. Кілька десятків мотоциклістів зупинилися на площі Рудченка.

До Глухова вони прибули з Чернігова. Згідно маршрутного плану учасники акції знаходяться вже шостий день в дорозі. Далі мотоциклісти відвідають Путивль, а ввечері Суми. Взагалі, Сумщина – це вже восьма область, якою проходить мотопробіг. На центральній площі Глухова байкери сфотографувалися, трохи відпочили та вирушили далі.

Варто зазначити, що Мотопробіг Єдності стає традицією, він проходить уже вчетверте. Акція стартувала 20 липня в Ужгороді, а завершиться 2 серпня на острові Хортиця. Мета мотопробігу – підтримати ідею збереження територіальної цілісності Україні та єдності українців.

У рамках заходу учасники провезуть Державний прапор України та Кримськотатарський прапор через всю країну. Мотопробіг 6 тис. км завдовжки проходить через 51 місто й містечко. У кожній області учасників пробігу зустрічають і супроводжують місцеві байкери, які, за бажанням, долучаються до подальшого маршруту.

Фото: @linuus71
Відео: Светлана Левенцова

comments powered by HyperComments