Атласні стрічки проклали шлях до перемоги юній глухівчанці у Міжнародному конкурсі

Конкурси, Таланти | 11:39, 23.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

16 -17 травня у м. Київ з метою розкриття талантів, індивідуальності та творчого потенціалу дітей та молоді, відкриття яскравих особистостей, пройшов (ONLINE FESTIVAL) Міжнародний фестиваль-конкурс «Талановиті діти України». Цей проект надихає дітей на нові звершення у мистецтві, повідомляється на сторінці МЦПО Глухів в фейсбук.

Організатори фестивалю в умовах карантину запропонували нову ОНЛАЙН-програму від артистів шоу-бізнесу, акторів театру, кіно, продюсерів, майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Два дні учасники фестивалю мали змогу брати участь у онлайн майстер-класах від переможців багатьох конкурсів, шоу-проектів. Також їх чекала розмова з кастинг-директором ТРК України!

Спробувати свої сили у цьому конкурсі вирішила вихованка Зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Перлина» Глухівського МЦПО Задорожна Анастасія. У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» в середній віковій категорії вона зайняла почесне І місце за представлені три роботи, вишитих атласними стрічками.

Керівник Зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Перлина» Наталія Філатова

comments powered by HyperComments