АТ “Сумигаз” нагадує клієнтам про необхідність провести технічне обслуговування внутрішніх газових мереж

 Поділитися

Поділитися в

В умовах воєнного стану важливо дбати про газову безпеку, адже кожен витік у квартирі, будинку чи на підприємстві – це загроза людському життю. Без регулярного обслуговування стан газових мереж погіршується, втрачається щільність і герметичність.

Відповідно до законодавства власник має дбати про обслуговування мереж не рідше ніж раз на рік.

Спеціалісти АТ «Сумигаз» проводять фахове обстеження внутрішніх мереж для житлових будинків і квартир, а також підприємств області. Послуга передбачає обстеження мереж на щільність та герметичність за допомогою спеціальних приладів, ліквідацію виявлених витоків газу, необхідний ремонт, заміну ущільнюючих матеріалів та складових, які вийшли з ладу тощо.

Також проходить перевірка працездатності й змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах, усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

Замовити послугу з технічного обслуговування внутрішніх мереж, отримати консультацію ви можете в клієнтських просторах 104.ua.

Пам’ятайте, що пріоритет – безпека працівників, клієнтів, відвідувачів. Довірте перевірку газових мереж професіоналам – і однією тривогою буде менше.

comments powered by HyperComments
Нагору