Альтернативна енергетика: Есманщина отримала сучасну сонячну станцію

Суспільство 21:09, 16.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

У межах проєкту “Енергозабезпечення громад – SOS” від Громадської організації “Київський інститут стратегічного аналізу та реформ “КІСАР” Есманьська селищна рада отримала сучасну Сонячну станцію на базі сонячної панелі Axioma AX-170Р (170 Вт) з інвертором напруги 12/220 В потужністю 1500/900Вт та акумулятором AGM RITAR RA 12V-45Ah з потужним контролером заряду до 30А.

Дана сонячна станція буде встановлена в Есманьській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що дозволить у разі аварійного відключення електрики, забезпечити резервне електроживлення.

За словами Есманьського селищного голови Мінакова Сергія Івановича, ця енергетична установка дасть змогу ефективно працювати та не боятись відсутності електропостачання загальної мережі селища. Тепер амбулаторія не залежить від раптових відключень, пов’язаних з руйнуванням мереж від ворожих обстрілів, примх погоди чи технічних несправностей енергосистеми. Жителі будуть мати постійний доступ до якісної медичної допомоги.

Це стало можливим завдячуючи Проєкту «ЛЮДИ для ЛЮДЕЙ: світ рятує українські громади», який впроваджується Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» завдяки залученим приватним пожертвам.

Есманьська селищна рада

comments powered by HyperComments
Нагору